• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Місячник ОП у Нижньодуванській ЗОШ І-ІІІ

Місячник ОП у Нижньодуванській ЗОШ І-ІІІ

2015-04-29

Досвід переконує, що дотримуватись правил безпечної поведінки надзвичайно важливо всім – і дорослим, і дітям – бо від цього залежить життя і здоров'я кожного , а, отже, і добробут усієї країни.

Саме повторенню правил безпечної поведінки та відпрацюванню практичних навичок був присвячений місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності, який протягом квітня місяця проходив у Нижньодуванській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під керівництвом класних керівників були оновлені куточки безпеки у класах.

На класних батьківських зборах проведено роз’яснювальну роботу з батьками щодо забезпечення здоров’я дітей, їх дій під час надзвичайних ситуацій .

Також приділялась увага удосконаленню практичних навичок у надзвичайних ситуаціях. З цією метою для батьків 1 класу вчитель Замошник С.В. провела круглий стіл «Умій надати допомогу дитині».

Класні керівники провели виховні години з питань безпеки дітей у весняно-літній період. Отримані знання діти узагальнили, випустивши стіннівки за обраними темами. Представлений у стінгазетах матеріал є корисним усім учням та їх батькам.

Учні 5 та 6 класів взяли участь у вікторині «Правила пожежної безпеки», яку для них підготували класні керівники В'яла В.І. та Кожушко С.В.

А 29 квітня у школі був проведений День цивільного захисту та навчальна евакуація учнів та працівників на випадок виникнення надзвичайної ситуацій .

/Files/images/IMG_20150425_131748.jpg/Files/images/P1040710.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi